O NAS

Vitallokum powstało z myślą o dbaniu o swoje zdrowie, poprzez różnorodne ćwiczenia i metody pracy z ciałem. Nasza pracownia proponuje szeroką gamę zajęć, prowadzonych pod okiem doświadczonych trenerów i specjalistów. Wierzymy, że poprzez odpowiednio dostosowany ruch nasi goście odkryją potencjał i możliwości swojego ciała oraz wyzwolą w sobie witalną siłe i radość. Tworzymy wyjątkową atmosferę, pełną ciepła i zaufania, a każda nowa osoba powiększa nasze grono sympatyków ruchu.

Vitallokum to miejsce nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. To chwila odpoczynku od pędu życia i wyciszenia niepotrzebnych myśli. To szansa na  TU i TERAZ.

ZESPÓŁ

Zespół instruktorów i fizjoterapeutów świadomych istotności ruchu na komfort naszego. Nastawionych na pracę w małych grupach, co pozwala na zindywidualizowane podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb uczestników. Każdemu poświęcamy czas. Można też umówić się na zajęcia indywidualne.


WERONIKA SZWED

Balet, barre body, pilates, stretching

Weronika naukę tańca klasycznego rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2017 roku zdała dyplom Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Kilkakrotnie została finalistką światowego konkursu Dance World Cup, prezentując występy solowe, duety a także tańce grupowe. Brała również udział w licznych spektaklach Opery Krakowskiej, m.in. „Kopciuszek”, „Koncert Sylwestrowy” oraz „Szukając Leara: Verdi”.

W 2019 roku ukończyła Kurs Instruktora Pilates w Studiu ruchu, rehabilitacji i Pilates REHA-FIT w Gliwicach; następnie w 2021 roku Kurs trenera personalnego Pilates oraz szkolenie ze Stretchingu i relaksacji.

Weronika swoim oddaniem i prawdziwym zamiłowaniem do ruchu pragnie pokazać, że balet może być dla każdego. Jej profesjonalizm, wrodzona łagodność i utanecznienie pomoże Ci uzyskać piękno klasycznych linii i naturalny wdzięk ciała.


MARIA SALWIŃSKA

Balet online i ballet body online


Marysia pracuje jako zawodowa tancerka w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca “Mazowsze”. Ukończyła Studio Baletowe Opery Krakowskiej, szkoliła się także na prestiżowej uczelni w Londynie i licznych warsztatach, m.in. w Holandii, Belgii, na Węgrzech czy nawet w Australii. Maria uzyskała tytuł mistrzyni świata w kategorii tańca współczesnego w światowym konkursie Dance World Cup; zdobyła też wiele nagród w zawodach krajowych i międzynarodowych. Zamiłowanie do sztuki tanecznej tkwi w niej od dzieciństwa, a dzięki pasji i wytrwałości z powodzeniem realizuje się w wybranej dziedzinie. Maria prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci i dorosłych, tworzy także własne choreografie taneczne. Jej doświadczenie i umiejętności w połączeniu z pozytywną energią zarażą każdego ucznia.


MARCELINA JANEBA

 Balet, UtanecznienieMarcelina jest absolwentką Studia Baletowego Opery Krakowskiej, a z wykształcenia - magistrem psychologii stosowanej. Na co dzień pracuje w dwóch branżach z dziećmi i młodzieżą - niektóre uczy tańca klasycznego, a innym służy wsparciem i profesjonalną pomocą psychologiczną. Podczas kariery tanecznej Marcelina brała udział w grupowych konkursach tanecznych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych (m.in. Dance Revolution w Wilnie), gdzie mogła cieszyć się podium albo wyróżnieniem. Niejednokrotnie występowała na deskach Opery Krakowskiej w takim repertuarze jak Koncert Sylwestrowy "Zatańcz ze mną", "Szukając Leara: Verdi", "Kopciuszek", bądź Filharmonii Krakowskiej. Dwie pasje - taniec i psychologię Marcelina z powodzeniem godzi m.in poprzez udział w szkoleniu dotyczącym choreoterapii - metody terapii tańcem i ruchem. Ponadto, pracuje w Szkole Muzycznej II stopnia prowadząc zajęcia z psychologii i pedagogiki na wydziale Rytmiki.

Jej miłość do nauczania i przekazywania wiedzy budzi w niej ogrom energii, którą z uśmiechem na twarzy chce zarazić swoich podopiecznych - zarówno tych małych, jak i dużych. Poprzez cenne wskazówki i rozmaitość proponowanych choreografii na zajęciach stara się rozbudzić u wszystkich swobodę ruchu i poczucie lekkości, by tym samym przyczynić się do ich samozadowolenia i spełnienia.


WERONIKA CHABERKO

    Joga funkcjonalna, Yin joga

Wkroczyłam na ścieżkę jogi 15 lat temu i od tego momentu nie obejrzałam się w wstecz. Zostałam nauczycielką jogi zaledwie po 3 latach od mojej pierwszej lekcji, w wieku 23 lat. Początkowo szkoliłam się w tradycji jogi Sivanandy, ze względu na jej holistyczne podejście i głębię duchową. Stopniowo zaczęłam doznawać rozczarowania niepotrzebnie sztywnymi ramami sekwencji tego stylu jogi. Po przeprowadzce do Londynu, zaczęłam eksperymentować i czerpać inspirację z innych stylów jogi, szczególnie Scaravelli. Studiowałam jogę Yin u Normana Blaira, znajdując w niej doskonale uzupełnienie klasycznej hatha yogi. Równocześnie, zgłębiałam tajniki masażu tajskiego z Ralfem Marzenem i Kirą Balaskas w Londynie oraz Jackiem Chaiya i Ajarn Sinchai w Tajlandii. To pozwoliło mi zdobyć głębsze zrozumienie ludzkiego ciała oraz w bezpieczny sposób prowadzić moich uczniów w kierunku odnalezienia ich własnych wersji asan (póz jogicznych). Wieloletna praktyka medytacji metodą Vipassany naprowadziła mnie z kolei ku bardziej świadomej i empatycznej praktyce jogi.


ANNA WIKTORIA OSTAFIL

Relaksacyjna podróż w dźwiękach
                                       

Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia kręgowe pieśni, mandale, grę na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. Współpracuje z Joga Centrum w Krakowie. Autorka projektu www.wyspasensu.pl

Pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, absolwentka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces (IPP). Ukończyła 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich u Łukasza Mazurka.

Do pracy z dźwiękiem szczególnie zainspirował ją kontakt z Shirlie Roden oraz Olgą Szwajgier. Na co dzień tworzy autorskie warsztaty/zajęcia oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Od 2016r. prowadzi regularnie Medytacje Aktywne Osho oraz autorskie Medytacje z Dźwiękiem. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet.


ANETTA GIBAŁA-DAYET

Joga dla kręgosłupa

Jogę metodą B.K.S Iyengara praktykuje od 1996 roku. Jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Posiada również uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Z wykształcenia jest historykiem sztuki (UJ) i anglistą (SWPS). Regularnie szkoli się na warsztatach u nauczycieli jogi z kraju i z zagranicy.

Anetta : "Joga nieustannie mnie pasjonuje, jest wspaniałą podróżą bez końca, która zdecydowanie poprawia jakość życia, przynosi swobodę, dobre samopoczucie i wewnętrzną radość."


ANNA WOŁOS

Joga Vinyasa

Instruktorka jogi w nurcie Vinyasa. Ukończyła kurs nauczycielski pod okiem Barbary Lipskiej – Larsen. Prowadzi zajęcia dla grupy początkującej oraz zajęcia Mama&Bobas. Jest również instruktorką jogi dla dzieci i młodzieży oraz jogi rodzinnej, oraz prowadzi zajęcia z choreoterapii. 

Prywatnie mama dwójki maluchów

http://www.misjogin.pl/


MARTYNA PINKOWICZ

Burleska, Bodymovement,Chairdance

Martyna jest instruktorką sportu ze specjalnością taniec. Już prawie dwudziestoletnią przygodę z tańcem zaczęła od tańca towarzyskiego, później zajmując się salsą, aerobikiem sportowym i burleską. Występuje na scenie, tworzy choreografie oraz uczy tańca pracując z grupami rekreacyjnymi, profesjonalnymi tancerzami i wokalistami. Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest trenerem mentalnym specjalizując się w psychologii sportu i wykonania scenicznego, pomagając ludziom z pasją osiągać najlepsze wyniki w tym co robią.


Wiktoria Jachym

balet dla dorosłych

Wiktoria przez 10 lat uczęszczała do Studia Baletowego Opery Krakowskiej. W tym czasie nie tylko uczyła się różnych technik tańca, ale brała też udział w licznych spektaklach m.in. „Córka źle strzeżona”, „Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek” czy „Carmina Burana” 

 Miała również okazję stawać na podium w konkursach na arenie międzynarodowej!

Wiktoria podczas zajęć uczy nie tylko jak zadbać o baletową postawę, ale poprzez rozmaite choreografie pokazuje jak pięknym wyzwaniem jest taniec - a jego podjęcie gwarantuje satysfakcję i uśmiech na twarzy


Serdecznie zapraszamy do współpracy instruktorów, którzy chcieliby oferować swoje umiejętności klientom PRACOWNI.

Wierzymy że jest jeszcze wiele niespopularyzowanych metod, które przynoszą wymierne korzyści dla naszej sprawności fizycznej i komfortu życia.

SKONTAKTUJ się z nami, aby porozmawiać, jak możemy propagować Twoje kompetencje.