Warsztat tańca: fuzja indyjskiego tańca brzucha

sobota 28.03.2020, godz 16.00-19.00

Cena 120 zł

„JESTEŚ PIĘKNA I IDEALNA taka jaka JESTEŚ. Odkryj w sobie pasję - taniec, który jest wpisany w INSTYNKT I INTUICJĘ każdej kobiety.”

Warsztat jest dla każdej z kobiet, która chce odkryć w sobie boginię poprzez ruch zmysłowy. Dzięki technikom tańca orientalnego rozluźnimy się oraz nauczymy kontroli, czerpiąc radość z ciała i przepływu energii w rytmie. Taniec zawiera w sobie świętość, która wyrażana była w dawnych czasach przez kapłanki tańczące w świątyniach. Wszystko jest energią - rytm niczym bicie serca daje nam impuls do ekspresji energii w kreatywny sposób., wibracja porusza i transformuje blokady w organizmie uzdrawiając ciało, emocje i umysł. Zajęcia te nie są klasycznymi zajęciami tańca, jest to połączenie stylów tańca: indyjskiego, tribal bellydance. Wszystko po to aby znaleźć drogę ekspresji żeńskiej energii poprzez taniec dla każdej kobiety w wyjątkowy sposób.


W programie:


* uruchamianie energii sakralnej (obszar bioder) poprzez techniki tańca brzucha

* skupienie na dłoniach i rękach : gesty i mudry jako wyraz piękna, harmonii

* proste i łatwe do zapamiętania sekwencje ruchów tańca

- jogiczne pozycje i techniki pomocne przy otwieraniu i relaksowaniu ciała


Mistrzyni:

Monika Kwik ( Chinmayi )

jogini, tancerka, Reiki, uzdrowicielka ma wieloletnie doświadczenie uzdrawiając alternatywnymi metodami.

Tańcem pasjonowała się dziecka

Zafascynowana tańcem orientalnym połączyła styl tańca indyjskiego Kathak   ( nauczyciele: Mata Prasad, Prof. Ranjana Srivastava ) z tańcem Tribal Bellydance oraz elementami folk i wprowadziła metodę tańca jako metodę uzdrawiającą, wyzwalającą i budzącą energię kobiecości.