MULTISPORT, MEDICOVER SPORT, FITPROFIT

Respektujemy karty MultiSport Plus, MultiSport Senior oraz Medicover Sport.  Wzór kart pokazany jest poniżej. Umowa obejmuje uczestnictwo w ciągu dnia: joga - jedne zajęcia, pilates - jedne zajęcia lub taniec - jedne zajęcia. Z kartą MultiSport Senior dostępne są tylko zajęcia do godz 16:00.

Poniżej kilka informacji jak skorzystać z kart MultiSport i Medicover Sport :

1.  Aby uzyskać dostęp do rejestracji na zajęcia trzeba "wykupić" karnet (kaucję).
Pozwoli to ma założenie konta w naszym systemie rejestracji na zajęcia.
Karnet MULTISPORT PLUS, MULTISPORT SENIOR, FITPROFIT i MEDICOVER SPORT jest karnetem na okres 12 miesięcy i uprawnia do korzystania z zajęć pod warunkiem posiadania aktywnej karty MULTISPORT PLUS/SENIOR.

2. Karnet jest zdefiniowany na 12 miesięcy, tylko z powodów technicznych.  Jeśli po opływie tego terminu dalej chcesz uczestniczyć w zajęciach napisz lub zadzwoń, a przedłużymy karnet.

3. Wartość karnetów (odpowiednio 15 i 20 zł) jest jedynie kaucją, która:
A) jest zwracana w razie rezygnacji z karnetu
B) jest potrącana - w przypadku nieobecności na zajęciach bez wcześniejszego ich odwołania.

4. Do karnetów MEDICOVER SPORT obowiązuje dopłata 5 zł do zajęć.

W przypadku potrącenia kaucji za niobecność karnet przestaje być ważny i zapisy zaplanowane na kolejne zajęcia są anulowane. Zapisywanie na kolejne zajęcia są możliwe dopiero po wykupieniu kolejnego karnetu. 

Wypisywanie się z zajęć jest blokowane 6 godzin przed rozpoczęciem zajęć.
Ze względów organizacyjnych, wypisywanie się z zajęć porannych jest blokowane o godz 22.00.

W przypadku braku zapisów na zajęcia poranne, są one anulowane o godz. 22.00 KUP KARNET: 

  1.   Najpierw wybierz karnet odpowiadający nazwą Twojej karcie.

2. Po wypełnieniu formularza swoimi danymi, przechodzimy bezpośrednio do płatności. Opłata za karnet jest formą kaucji, która przepada TYLKO gdy zarejestrujesz się na zajęcia i na nie nie przyjdziesz. Możliwość wypisania się jest dostępna na 6 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

3. Po udanej opłacie karnetu, dostaniesz maila z zaproszeniem do systemu. Aktywuj swoje konto, klikając na otrzymany link. Aby się zarejestrować na konkretne zajęcia, trzeba wejść do systemu poprzez przycisk z podstrony "Karnety", następnie   "Zapisz się na zajęcia Vitallokum" lub  link  https://vitallokum.wod.guru/dashboard. (dla wygody zapamiętaj go w swojej w przeglądarce).  System pokazuje wg daty zajęcia dostępne z Twoją kartą MultiSport lub Medicover Sport. Standardowo zobaczysz zajęcia dostępne w dniu dzisiejszym - przechodząc strzałką w prawo pojawią się kolejne dni. Zapisujesz, klikając na  ikonkę po prawej stronie.

4. Uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko z ważną kartą MultiSport, FitProfit lub Medicover Sport i dowodem osobistym.

5. Klubowicze są zobowiązani zarejestrować wejście na zajęcia KAŻDORAZOWO przed ich rozpoczęciem ( przy pomocy karty bądź kodu ).