JOGA W PARACH - WARSZTATY


czwartek 07.06.2019, godz. 19.00-20.30

cena 30zł/os

 
  A może by tak zrobić coś innego i podzielić się wspaniałym doświadczeniem, emocjami i wspólnymi chwilami spędzonymi na macie wraz z drugą osobą?
Zabierz swoją/swojego partnera, partnerkę, przyjaciółkę, przyjaciela, siostrę, brata, mamę, tatę, córkę, syna, kolegę, koleżankę, znajomego, znajomą… kogo tylko zapragniesz i z kim chcesz wspólnie spędzić trochę wolnego czasu!
Zapraszamy na jedyne w swym rodzaju warsztaty Jogi w Parach! Przyprowadź kogoś kto jest dla Ciebie ważny i z kim chcesz się podzielić pozytywną energią! Zabierzcie wygodny strój, a o resztę my już zadbamy
CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

- Skupimy się na prostych asanach, które będziemy wykonywać w parach jak i w grupie,
- Będziemy słuchać swoich ciał i skupimy się na praktyce uważności oraz samoświadomości własnego ciała jak i naszego jogowego partnera,
- Skupimy się na oddechu i wspólnym relaksie,
- Wykonamy kilka ćwiczeń w grupie, w kontakcie z drugim człowiekiem,
- Będziemy pracować z naszymi zmysłami, emocjami,
- Będziemy dzielić się uśmiechem i pozytywną energią!
Warsztaty przeznaczone są dla każdego! Nie ma tutaj znaczenia wiek, płeć, poziom rozciągnięcia. Pragniemy poprzez te wspaniałe warsztaty pobudzić Wasze zmysły, pokazać jak można poprzez pracę z ciałem i emocjami drugiego człowieka przekazać piękne wartości i wspólnie nieść radość. Tak! RADOŚĆ i MOC POZYTYWNEJ ENERGII – to nasze hasła przewodnie, które nas inspirują i będą nam towarzyszyły przez czas naszej magicznej jogowej podróży!


Ilość miejsc ograniczona! Nie zwlekajcie i rezerwujcie sobie miejsca na macie! ☺
Do zobaczenia!
Ania&Kamila