O NAS

Vitallokum powstało z myślą o dbaniu o swoje zdrowie, poprzez różnorodne ćwiczenia i metody pracy z ciałem. Nasza pracownia proponuje szeroką gamę zajęć, prowadzonych pod okiem doświadczonych trenerów i specjalistów. Wierzymy, że poprzez odpowiednio dostosowany ruch nasi goście odkryją potencjał i możliwości swojego ciała oraz wyzwolą w sobie witalną siłe i radość. Tworzymy wyjątkową atmosferę, pełną ciepła i zaufania, a każda nowa osoba powiększa nasze grono sympatyków ruchu.

Vitallokum to miejsce nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. To chwila odpoczynku od pędu życia i wyciszenia niepotrzebnych myśli. To szansa na  TU i TERAZ.

ZESPÓŁ

Zespół instruktorów i fizjoterapeutów świadomych istotności ruchu na komfort naszego. Nastawionych na pracę w małych grupach, co pozwala na zindywidualizowane podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb uczestników. Każdemu poświęcamy czas. Można też umówić się na zajęcia indywidualne.


WERONIKA SZWED

Balet dla dorosłych, Barre body, pilates

Weronika naukę tańca klasycznego rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2017 roku zdała dyplom Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Weronika kilkakrotnie została finalistką światowego konkursu Dance World Cup, prezentując występy solowe, duety a także tańce grupowe. Brała również udział w licznych spektaklach Opery Krakowskiej, m.in. „Kopciuszek”, „Koncert Sylwestrowy” oraz „Szukając Leara: Verdi”. Weronika swoim oddaniem i prawdziwym zamiłowaniem do tańca pragnie pokazać, że balet może być dla każdego. Jej profesjonalizm, wrodzona łagodność i utanecznienie pomoże Ci uzyskać piękno klasycznych linii i naturalny wdzięk ciała.


MARIA SALWIŃSKA

Balet online i ballet body online


Marysia pracuje jako zawodowa tancerka w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca “Mazowsze”. Ukończyła Studio Baletowe Opery Krakowskiej, szkoliła się także na prestiżowej uczelni w Londynie i licznych warsztatach, m.in. w Holandii, Belgii, na Węgrzech czy nawet w Australii. Maria uzyskała tytuł mistrzyni świata w kategorii tańca współczesnego w światowym konkursie Dance World Cup; zdobyła też wiele nagród w zawodach krajowych i międzynarodowych. Zamiłowanie do sztuki tanecznej tkwi w niej od dzieciństwa, a dzięki pasji i wytrwałości z powodzeniem realizuje się w wybranej dziedzinie. Maria prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci i dorosłych, tworzy także własne choreografie taneczne. Jej doświadczenie i umiejętności w połączeniu z pozytywną energią zarażą każdego ucznia.


PAULINA DUDA

Pilates

Zawodowa tancerka, absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Z miłości do tańca i chęci udoskonalania tej formy została instruktorką Pilates. Zaangażowaniem i determinacją uzyskala tytuł intermediate pilates instructor oraz pilates instructor one to one. Obecnie w przygotowaniach do Pilates Master Instructor. Paulina potrafi doskonale przekazac wiedzę, nauczyć jak dbać o sylwetkę,jak również zwiększyć świadomość ruchu w przestrzeni. Jako doświadczona tancerka i instruktorka doskonale wie, czego potrzebuje Twoje ciało i dusza.


MARCELINA JANEBA

                                               Balet-Utanecznienie

Marcelina jest absolwentką Studia Baletowego Opery Krakowskiej, a z wykształcenia - magistrem psychologii stosowanej. Na co dzień pracuje w dwóch branżach z dziećmi i młodzieżą - niektóre uczy tańca klasycznego, a innym służy wsparciem i profesjonalną pomocą psychologiczną. Podczas kariery tanecznej Marcelina brała udział w grupowych konkursach tanecznych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych (m.in. Dance Revolution w Wilnie), gdzie mogła cieszyć się podium albo wyróżnieniem. Niejednokrotnie występowała na deskach Opery Krakowskiej w takim repertuarze jak Koncert Sylwestrowy "Zatańcz ze mną", "Szukając Leara: Verdi", "Kopciuszek", bądź Filharmonii Krakowskiej. Dwie pasje - taniec i psychologię Marcelina z powodzeniem godzi m.in poprzez udział w szkoleniu dotyczącym choreoterapii - metody terapii tańcem i ruchem. Ponadto, pracuje w Szkole Muzycznej II stopnia prowadząc zajęcia z psychologii i pedagogiki na wydziale Rytmiki.

Jej miłość do nauczania i przekazywania wiedzy budzi w niej ogrom energii, którą z uśmiechem na twarzy chce zarazić swoich podopiecznych - zarówno tych małych, jak i dużych. Poprzez cenne wskazówki i rozmaitość proponowanych choreografii na zajęciach stara się rozbudzić u wszystkich swobodę ruchu i poczucie lekkości, by tym samym przyczynić się do ich samozadowolenia i spełnienia.


WIKTORIA JACHYM

    Balet dla dorosłych

Viktoria przez 10 lat uczęszczała do Studia Baletowego Opery Krakowskiej. W tym czasie nie tylko uczyła się różnych technik tańca, ale brała też udział w licznych spektaklach m.in. „Córka źle strzeżona”, „Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek” czy „Carmina Burana”. Miała również okazję stawać na podium w konkursach na arenie międzynarodowej!

Wiktoria podczas zajęć uczy nie tylko jak zadbać o baletową postawę, ale poprzez rozmaite choreografie pokazuje jak pięknym wyzwaniem jest taniec - a jego podjęcie gwarantuje satysfakcję i uśmiech na twarzy.

MAŁGORZATA POPŁAWSKA-WARELIS

    Pilates, Vinyasa joga, stretching

Dyplomowany trener personalny, Balanced Body ® Pilates, Vinyasa Power Yogi, instruktor TRX.

W 2010 ukończyła szkolenie instruktorskie w dziedzinie nauczania tańca współczesnego, klasyki i jazzu. Od 2011 szkoli się w zakresie treningu funkcjonalnego uczestnicząc w konwencjach i programach instruktorskich.

Absolwentka Zarządzania Kulturą i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studia Baletowego Opery i Operetki Krakowskiej.

Od 2004 na stałe związana z zespołem Art Color Ballet, w którym pracuje jako tancerka, choreograf, instruktor tańca i z którym tworzy interdyscyplinarne projekty taneczne.

WERONIKA CHABERKO

    Joga funkcjonalna, Yin joga

Wkroczyłam na ścieżkę jogi 15 lat temu i od tego momentu nie obejrzałam się w wstecz. Zostałam nauczycielką jogi zaledwie po 3 latach od mojej pierwszej lekcji, w wieku 23 lat. Początkowo szkoliłam się w tradycji jogi Sivanandy, ze względu na jej holistyczne podejście i głębię duchową. Stopniowo zaczęłam doznawać rozczarowania niepotrzebnie sztywnymi ramami sekwencji tego stylu jogi. Po przeprowadzce do Londynu, zaczęłam eksperymentować i czerpać inspirację z innych stylów jogi, szczególnie Scaravelli. Studiowałam jogę Yin u Normana Blaira, znajdując w niej doskonale uzupełnienie klasycznej hatha yogi. Równocześnie, zgłębiałam tajniki masażu tajskiego z Ralfem Marzenem i Kirą Balaskas w Londynie oraz Jackiem Chaiya i Ajarn Sinchai w Tajlandii. To pozwoliło mi zdobyć głębsze zrozumienie ludzkiego ciała oraz w bezpieczny sposób prowadzić moich uczniów w kierunku odnalezienia ich własnych wersji asan (póz jogicznych). Wieloletna praktyka medytacji metodą Vipassany naprowadziła mnie z kolei ku bardziej świadomej i empatycznej praktyce jogi.


AGA DRĄŻKIEWICZ

Bodymovement

Instruktor Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem, psychosomatyk i terapeuta ciała z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i prowadzeniu grup. Z wykształcenia socjolog i coach, instruktor Aloha International. Prowadzi Szkołę Lomi oraz warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie ciała. Uczy jak budować kontakt i jak komunikować się z własnym ciałem, jak rozumieć jego potrzeby i ja dobrze się nim zajmować.

Kocha taniec i wszelkie formy ruchu i aktywności. Od kilku lat mieszka w Krakowie.


ANNA WIKTORIA OSTAFIL

Relaksacyjna podróż w dźwiękach
                                       

Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia kręgowe pieśni, mandale, grę na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. Współpracuje z Joga Centrum w Krakowie. Autorka projektu www.wyspasensu.pl

Pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, absolwentka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces (IPP). Ukończyła 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich u Łukasza Mazurka.

Do pracy z dźwiękiem szczególnie zainspirował ją kontakt z Shirlie Roden oraz Olgą Szwajgier. Na co dzień tworzy autorskie warsztaty/zajęcia oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Od 2016r. prowadzi regularnie Medytacje Aktywne Osho oraz autorskie Medytacje z Dźwiękiem. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet.


ANETTA GIBAŁA-DAYET

Joga dla kręgosłupa

Jogę metodą B.K.S Iyengara praktykuje od 1996 roku. Jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Posiada również uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Z wykształcenia jest historykiem sztuki (UJ) i anglistą (SWPS). Regularnie szkoli się na warsztatach u nauczycieli jogi z kraju i z zagranicy.

Anetta : "Joga nieustannie mnie pasjonuje, jest wspaniałą podróżą bez końca, która zdecydowanie poprawia jakość życia, przynosi swobodę, dobre samopoczucie i wewnętrzną radość."


MAGDALENA SMOLEŃ

zajęcia metodąTRE

Uwielbia kontakt z ludźmi, naturę, muzykę, ruch, sztuki walki! W swojej praktyce terapeutycznej oferuję sesje indywidualne i grupowe, na których pobudzisz i wzmocnisz swoją własną naturalną zdolność do rozwoju, uzdrowienia i integracji ciała, umysłu i ducha. Korzystam z takich metod, jak: Core Energetics, TRE, Masaż PeLoHa, Bioterapia i Hipnoza. W Katedrze Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej w AGH pracuję jako badacz i nauczyciel.


ANNA BOROWSKA

joga klasyczna

Let’s flow together!

Joga towarzyszy jej od wielu lat, gdy podczas pewnego letniego popołudnia, zupełnie przypadkiem się z nią zetknęła. I tak zostało! Dotychczas pracowała przez kilka lat jako instruktorka wspinania. Następnie przeniosła się w korporacyjny świat, godząc
jednocześnie  studia z psychologii, co również niezwykle pomaga jej w codziennej pracy z ludźmi. Jednakże przez cały ten czas w codziennym życiu towarzyszyła Ani wyjątkowa pasja – JOGA! A także niesamowite wartości i korzyści, które ze sobą wniosła w jej życie.
Z tego też powodu w 2017 roku postanowiła spełnić swoje największe marzenie. Aby móc dzielić się wiedzą z innymi, a także pogłębić swoją praktykę odbyła kurs Nauczycielski metodą Sivanandy w Ustce (200 RYT – Yoga Alliance).
Od tego czasu regularnie prowadzi zajęcia jogi, organizuje weekendy z jogą, a także stara się nią zarazić każdego! Jednakże wierzy, że jest to dopiero początek jej drogi – nauka nigdy się nie kończy, świat oferuje bardzo wiele możliwości, a każdy dzień jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń.
Prywatnie oprócz jogi pasjonatka wspinania, gór, a także podróżowania i dzielenia się pozytywną energią z innymi!

Serdecznie zapraszamy do współpracy instruktorów, którzy chcieliby oferować swoje umiejętności klientom PRACOWNI.

Wierzymy że jest jeszcze wiele niespopularyzowanych metod, które przynoszą wymierne korzyści dla naszej sprawności fizycznej i komfortu życia.

SKONTAKTUJ się z nami, aby porozmawiać, jak możemy propagować Twoje kompetencje.